KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 12198481
nr 1219 8481
Max Papart
(1911-1994), Frankrike
Carborundumetsning, 21/75, Signerad, bladets mått: 29x20
Max Papart, fransk målare född i Marseille 1911, död 1994.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:37:22
300 kr
Max Papart
nr 1219 8481
Max Papart
(1911-1994), Frankrike
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 26 november 2018 |